Praca

Kancelaria poszukuje

Prawnika lub Aplikanta Radcowskiego I roku aplikacji

Miejsce pracy:

ul. Graniczna, Wrocław

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych, w tym świadczenie usług bezpośrednio w siedzibie klienta,
  • kompleksowe prowadzenie spraw przedsądowych, sądowych i egzekucyjnych,
  • sporządzanie pism, w tym procesowych, opinii i notatek prawnych,
  • tworzenie i opiniowanie umów,
  • pisanie i weryfikacja dokumentów związanych z prawem konsumenckim, w tym odpowiedzi na reklamacje,
  • archiwizacja dokumentów i bieżąca obsługa korespondencji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub dziale prawnym firmy,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • umiejętność samodzielnego sporządzania pism procesowych, umów, opinii prawnych i innych dokumentów,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa pracy oraz prawa dot. nieruchomości,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doskonała umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w pracę,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość  pracy w młodym, energicznym i doświadczonym zespole,
  • ścisłą współpracę z radcami prawnymi i aplikantami radcowskimi,
  • możliwość objęcia patronatem w trakcie odbywania aplikacji,
  • zróżnicowany zakres zadań umożliwiający rozwój zawodowy,
  • stabilne warunki zatrudnienia.