Aplikant radcowski Stefan Zimny

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu od 2016r.

Praktykę zawodową zdobywał już podczas studiów współpracując z kancelariami zajmującymi się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Obecnie odbywa aplikację radcowską pod patronatem Danuty Zawady-Miernik, współpracując w zakresie bieżącej obsługi Klientów Kancelarii. Posiada doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek prawa handlowego, windykacji należności, postępowania egzekucyjnego, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, negocjacji pozasądowych ugód i porozumień. Biegle włada językiem angielskim.

W czasie wolnym uprawia sport, w szczególności bieganie i jazdę na rowerze. Interesuje się biologią, filozofią i ogrodnictwem.

tel. 724 248 962
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktuj się
©2016 - ZMR Kancelarie Radców Prawnych All rights reserved Polityka Prywatności Mapa Strony Realizacja: 3motion Wrocław- Strony internetowe