O nas

Kilka słów o Kancelarii

Kancelarie Radców Prawnych Zawada-Miernik, Miernik, Rudkiewicz (dalej łącznie: Kancelaria lub Zespół) to połączenie prężnie działających na rynku prawniczym Kancelarii Radców Prawnych, które ma na celu zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej opieki prawnej dla Klientów Kancelarii. Kancelaria dynamicznie się rozwija, regularnie powiększając zespół współpracujących prawników, specjalizujących się w zapewnianiu Klientom bezpieczeństwa prawnego. Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi prawne na najwyższym poziomie i utrzymujemy stałe relacje z Klientami oparte na wzajemnym zaufaniu.

Profesjonalizm

Zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży poparte licznymi sukcesami. Doskonalimy się, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. W celu zapewnienia profesjonalnej obsługi przedsiębiorców wykazujemy się indywidualnym podejściem do Klientów oraz dostosowujemy swoje usługi do konkretnych potrzeb.

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych na rzecz firm z branży motoryzacyjnej, deweloperskiej, budowlanej, produkcyjnej, handlowej, consultingowej, informatycznej i medycznej a także na rzecz zarządców i syndyków mas upadłości.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, zarządcami przymusowymi, zarządcami i syndykami mas upadłości, doradcami restrukturyzacyjnymi, notariuszami i komornikami.

Świadczymy szeroką pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Zaufanie

Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, starannie przestrzegamy zapisów Kodeksu Etyki Radców Prawnych. Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientami oraz jesteśmy dyspozycyjni.

Skuteczność

Wszechstronnie badamy konsekwencje prawne działań Klientów. Prowadzimy kompleksową bieżącą obsługę firm i konsumentów. Prowadzimy negocjacje i mediacje. Dochodzimy praw Klientów przed sądami, komornikami, organami państwowymi i innymi instytucjami.

Doradzamy i sporządzamy opinie prawne.

©2016 - ZMR Kancelarie Radców Prawnych All rights reserved Polityka Prywatności Mapa Strony Realizacja: 3motion Wrocław- Strony internetowe