Radca prawny Kamil Miernik

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku administracja oraz prawo. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu

Praktykę zawodową zdobywał pracując początkowo w renomowanej Kancelarii Radców Prawnych we Wrocławiu, a następnie swoje doświadczenie poszerzał w dziale prawnym w grupie kapitałowej w branży deweloperskiej we Wrocławiu, o wysokiej pozycji na rynku nieruchomości w Polsce. Obecnie świadczy usługi między innymi na rzecz grupy kapitałowej Angel Poland Group realizującej prestiżowe projekty deweloperskie, hotelarskie oraz centra dla seniorów zarówno w Krakowie, jak i Wrocławiu.

Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie korporacyjnym, prawie pracy oraz obsłudze transakcji handlowych i kapitałowych prowadzonych przez przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów należących do dużych grup kapitałowych. Od wielu lat zajmuje się obsługą procesu inwestycyjnego na rynku nieruchomości oraz świadczeniu kompleksowej obsługi dla podmiotów korporacyjnych. Zajmuje się też prawem nowych technologii. Biegle włada językiem angielskim.

tel. 602-661-301
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktuj się
©2016 - ZMR Kancelarie Radców Prawnych All rights reserved Polityka Prywatności Mapa Strony Realizacja: 3motion Wrocław- Strony internetowe