Radca Prawny Danuta Zawada-Miernik

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo. Jest członkiem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, Komisja ds. wpisów i wykonywania zawodu, Komisja ds. finansowych i socjalnych: oraz Komisja ds. promocji zawodu i integracji środowiska.

W dniu 11 kwietnia 2018 r. razem z kilkudziesięcioma innymi radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi i aplikantami tych zawodów założyła Stowarzyszenie Prawników Rynku Motoryzacyjnego (SPRM), którego jest aktywnym członkiem do dziś.

Praktykę zawodową zdobyła pracując początkowo w jednej z największych polskich spółek z zakresu doradztwa podatkowego w Warszawie, a następnie w dużej spółce akcyjnej z branży produkcyjnej oraz w renomowanej Kancelarii Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie zajmowała się bieżącą obsługą prawną spółki akcyjnej z branży deweloperskiej, przedsiębiorców oraz zarządców i syndyków mas upadłości. Od 2012r. świadczy usługi prawne i doradcze w ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego Danuty Zawady-Miernik między innymi na rzecz jednego z największych i najlepszych dealerów samochodowych w Polsce.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego i prawa pracy oraz w kompleksowej obsłudze skomplikowanych transakcji handlowych i kapitałowych prowadzonych przez przedsiębiorców. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi dla podmiotów korporacyjnych oraz syndyków i zarządców mas upadłości. Przeprowadza due diligence (przeglądy prawne) przedsiębiorców i nieruchomości a także zajmuje się sprawami z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, w tym zgłaszaniem zamiaru koncentracji.

tel. 507-132-793
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktuj się
©2016 - ZMR Kancelarie Radców Prawnych All rights reserved Polityka Prywatności Mapa Strony Realizacja: 3motion Wrocław- Strony internetowe