Radca prawny Marcin Rudkiewicz

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku prawo oraz prawniczych studiów podyplomowych w Wielkiej Brytanii – Graduate Diploma in Law. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w dziale prawnym dużej spółki publicznej działającej na rynku deweloperskim we Wrocławiu, a następnie w ramach prowadzonej przez siebie kancelarii świadczył usługi na rzecz podmiotów z branży produkcyjnej, monopolowej i biopaliw.

Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, obsłudze spółek publicznych, restrukturyzacji działalności przedsiębiorców oraz obsłudze transakcji handlowych i kapitałowych prowadzonych przez przedsiębiorców zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie emisji obligacji oraz papierów wartościowych. W ramach praktyki zawodowej zajmuje się również prawem administracyjnym oraz zakładaniem spółek zagranicznych oraz ich bieżącą obsługą, w tym na rynku rosyjskojęzycznym. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim.

tel. 785-423-014
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skontaktuj się
©2016 - ZMR Kancelarie Radców Prawnych All rights reserved Polityka Prywatności Mapa Strony Realizacja: 3motion Wrocław- Strony internetowe